Na sygnale: Miłość. Skonsultuj się z ratownikiem (422)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Do szpitala trafia kaskader Krystian, który ponownie doznał kontuzji. Alek próbuje zbliżyć się do Britney. Z kolei Benio wypytuje ratowniczkę o wymarzonego partnera. W pewnej chwili ją całuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Do szpitala trafia kaskader Krystian, który ponownie doznał kontuzji. Alek próbuje zbliżyć się do Britney. Z kolei Benio wypytuje ratowniczkę o wymarzonego partnera. W pewnej chwili ją całuje, co zostaje zauważone przez szefa stacji dzięki systemowi monitoringu. Tymczasem pomocy potrzebuje paralotniarz, który dostał zawału. Po telefonicznej rozmowie z żoną chory traci przytomność. Kobieta wyznała mu, że spodziewa się dziecka. Kolejne wezwanie dotyczy mężczyzny pod wpływem alkoholu, który zaczął się dziwnie zachowywać. Na miejscu załoga karetki uznaje, że sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana. Po powrocie z Włoch Wiktor pojawia się w bazie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...