Gliniarze: Zostań w domu (708)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Ktoś włamuje się do domu blogera. W trakcie zdarzenia zostaje postrzelona jego dziewczyna. Poszkodowani utrudniają detektywom działania. Podejrzany jest ogrodnik, który ma kryminalną przeszłość.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.03 19:00
Polsat 2logo
Pt 31.03 19:00
Polsat 2logo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Ktoś włamuje się do domu znanego blogera podróżniczego. W trakcie zdarzenia zostaje postrzelona jego dziewczyna. Trwa śledztwo, ale sami poszkodowani utrudniają detektywom działania. Podejrzany jest ogrodnik, który ma kryminalną przeszłość. Niebawem mają miejsce kolejne brutalne włamania do domów zamożnych celebrytów. Detektywi wzmagają działania mające na celu odnalezienie sprawcy. Konflikt Krystiana i Eweliny wciąż trwa. Skumulowane u żony detektywa silne emocje, związane z ostatnimi traumatycznymi wydarzeniami, wybuchają ze zdwojoną siłą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...