Gliniarze: After (707)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Dochodzi do brutalnego napadu na młodą kobietę. Stróże prawa przyglądają się raperowi, w zespole którego tańczyła ofiara. Niebawem jednak muzyk zostaje otruty, pojawia się także stalker.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.03 21:00
Polsat 2logo
Śr 29.03 19:00
Polsat 2logo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Dochodzi do brutalnego napadu na młodą kobietę. Stróże prawa przyglądają się raperowi, w zespole którego tańczyła ofiara. Niebawem jednak muzyk zostaje otruty, pojawia się także stalker, który ponoć prześladował tancerkę. Ewa nie potrafi się pogodzić z utratą męża. Uważa, że jest winna jego śmierci. Z tego powodu postanawia zapomnieć o Foksie, gangsterze, który zabił jej brata. Adam i Żaneta próbują przekonać ją, by nie rezygnowała ze śledztwa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...