Gliniarze: Esteta (706)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Na jednej z ekspozycji z wyposażeniem wnętrz zostają odnalezione zwłoki celebrytki. Wkrótce dochodzi do kolejnej zbrodni. Trop prowadzi do człowieka, który już kiedyś dopuścił się zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Na jednej z ekspozycji z wyposażeniem wnętrz zostają odnalezione zwłoki celebrytki. Niedługo później dochodzi do kolejnego zabójstwa. Sprawca bardzo podobnie ułożył ciała obu ofiar. Trop prowadzi do człowieka, który już kiedyś dopuścił się zabójstwa. Badając sprawę Szwarca, Beata analizuje dawne śledztwa CBP. Nie podoba się to Natalii. Kuba próbuje zapobiec konfliktowi, jednak atmosfera między policjantkami staje się bardzo napięta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...