Gliniarze: To koniec (705)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Umiera mężczyzna, który prowadził nielegalne zakłady bukmacherskie. Detektywi sądzą, że został zamordowany. Tropy prowadzą do ludzi z najbliższego otoczenia denata. Prawda okaże się zaskakująca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Umiera mężczyzna, który prowadził nielegalne zakłady bukmacherskie. Detektywi sądzą, że został zamordowany. Tropy prowadzą do ludzi z najbliższego otoczenia denata. Prawda okaże się jednak zaskakująca nawet dla doświadczonych stróżów prawa. Policjanci prowadzą też śledztwo w sprawie wydarzeń, do których doszło w mieszkaniu Olgierda. Jego dziewczynie Idze prawdopodobnie zostaną postawione poważne zarzuty. Detektywi próbują dowiedzieć się czegoś więcej o jej przeszłości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...