Gliniarze: Nielegalne śledztwo (703)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Szef CBP Robert Szwarc budzi się rano u boku martwej nastolatki. Dochodzenie w sprawie jego porwania prowadzi Wydział Wewnętrzny. W tym czasie Natalia i Kuba podejmują śledztwo na własną rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Szef CBP Robert Szwarc budzi się rano u boku martwej nastolatki. Śledztwo w sprawie jego porwania prowadzi Wydział Wewnętrzny, a podwładni uprowadzonego zostają odsunięci od sprawy. Mimo to Natalia i Kuba przy pomocy swoich kolegów prowadzą nielegalnie prywatne śledztwo. Z ramienia Komendy Głównej w sprawę angażuje się Beata - funkcjonariusz, która wcześniej popadła w konflikt z podwładnymi Szwarca. Kobieta ma nie dopuścić do tego, by CBP miało dostęp do informacji dotyczących śledztwa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...