Na sygnale: Męskie sprawki (408)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Benio, Anna oraz Wiktor zastanawiają się, jak mogą pomóc Czarkowi. Gdy Vick usiłuje porozmawiać z bratem chłopaka, ten brutalnie go atakuje. Ratownicy jadą do seniora, który stracił przytomność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Benio, Anna oraz Wiktor zastanawiają się, jak mogą pomóc Czarkowi. Gdy Vick usiłuje porozmawiać z bratem chłopaka, Kamilem, ten brutalnie go atakuje. Żąda od niego, by nie mieszał się w ich rodzinne sprawy. Nieprzytomnego lekarza znajduje Czarek, po czym od razu dzwoni po karetkę. Później nastolatek podsłuchuje, jak jego krewny zapowiada, że planuje jeszcze rozmówić się z Anną. Tymczasem Kuba i Nowy w dalszym ciągu mają wobec siebie wrogi stosunek. Obaj rywalizują o względy Leny, która postanowiła na własne żądanie wypisać się ze szpitala. Kolejnym pacjentem Martyny i Wiktora zostaje fotograf, który zajmuje się tworzeniem kalendarza charytatywnego. Na dodatek mężczyzna chce, by Strzelecka została jego modelką. Później ratownicy jadą na pomoc seniorowi, który stracił na ulicy na chwilę przytomność. Chory wyznaje ekipie, że zajmował się kilkuletnią wnuczkę, która podczas ich zabawy w chowanego nagle zniknęła bez śladu. Tymczasem ekipa doktor Reiter trafia na agresywnego pacjenta w średnim wieku, który ma halucynacje. Nieoczekiwanie chory zamyka wszystkich w mieszkaniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...