Przyjaciółki | sezon 20 odc. 233

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Dostaje zaproszenie na powitalną kolację. Patrycja wraz z przyjaciółkami ogląda suknie ślubne. Niebawem przyłapuje Hanię i Patryka na pocałunku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Ta zaprasza nową sąsiadkę na powitalną kolację. Rafał wciąż jest zazdrosny o Łukasza. Patrycja zdradza przyjaciółkom sekret Hani. Nie podoba się to Indze. Zuza i Błażej próbują poprawić jakość swojego pożycia intymnego. Kobieta wciąż jednak nie potrafi w pełni zaufać parterowi. Tymczasem mężczyzna bez problemu zaprzyjaźnia się z rodzeństwem swojej ukochanej, Izą i Szymonem. Patrycja w towarzystwie przyjaciółek ogląda suknie ślubne. Wkrótce potem kobieta przyłapuje Hanię i Patryka w trakcie pocałunku. Anka wraca do pracy. Pawłowi nie podoba się, że żona tak dobrze dogaduje się z Marcinem. Małżonkowie nie mogą też dojść do porozumienia w kwestii wyboru nowego miejsca zamieszkania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...