Lombard. Życie pod zastaw 11 (549)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Mariusz (Michał Chorosiński) postanawia wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę z rodziną Sanak na temat Majka. Niedługo później w lombardzie zjawia się siostra pani pułkownik, Wanda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Snajper i żołnierz Benek Rytyński stracił syna Franka na misji w Afganistanie. Po zakończeniu leczenia w szpitalu psychiatrycznym jedzie na cmentarz, gdzie dowiaduje się, że mogiłą chłopaka zajmowali się wojskowi. Postanawia się z nimi spotkać. Jeden z nich, Waligóra, wyznaje Benkowi, że to przełożony Franka, Juma, jest odpowiedzialny za jego śmierć. Wkrótce po tym wyznaniu mężczyzna umiera. Benek postanawia przeprowadzić śledztwo. Benia kontaktuje się z klientami, którzy nie odebrali zastawów. W magazynie jest m.in. zabytkowa walizka, która staje się własnością Roleckiego. Wkrótce poprzednia właścicielka przedmiotu postanawia się po nią zgłosić. Mariusz postanawia przeprowadzić rozmowę z rodziną Sanak na temat Majka. Niedługo później do lombardu przychodzi siostra pani pułkownik, Wanda.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...