Lombard. Życie pod zastaw 11 (562)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alka i Kubot należą do grupy, która okrada pasażerów pociągów. Zanoszą do lombardu na Cichej laptop należący do Jana De Jonga. Lolek i Roman odkrywają na sprzęcie szokujące materiały.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Alka i Kubot należą do grupy przestępczej, która okrada pasażerów dalekobieżnych pociągów. Para najpierw zaprzyjaźnia się z ofiarą, potem ją upija lub odurza, a gdy już straci ona kontakt z rzeczywistością, przeprowadza rabunek. Reszta szajki, Krzywy i Mały, sprzedaje łupy. Alka i Kubot nie są zadowoleni z wysokości swojej działki. Postanawiają tylko część skradzionych przedmiotów przekazywać reszcie, a pozostałe sprzedawać w lombardzie na Cichej. Ich kolejną ofiarą pada Belg o polskich korzeniach, Jan De Jong. Do lombardu trafia jego laptop. Lolek i Roman odkrywają na sprzęcie szokujące materiały. Pewien klient zastawia dwa różańce zrobione ze złota. Córka mężczyzny, Martyna, chce odzyskać dewocjonalia. Twierdzi, że od nich zależy życie jej oraz jej ojca. Gumacz usiłuje dodać otuchy Romanowi i Migaczowi przed ich występami w jednostce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...