Przyjaciółki | sezon 20 odc. 232

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja martwi się problemami Wiktora, który nie odzyskał pełnej sprawności. Mężczyzna zamierza oświadczyć się fryzjerce. Paweł wciąż nie poinformował Anki o tym, że mogą stracić dom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Patrycja martwi się problemami Wiktora, który nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności - nadal ma problemy z koordynacją ruchową i niewyraźnie mówi. Mężczyzna planuje oświadczyć się fryzjerce. Inga nie chce, by Marta zamieszkała w tym samym bloku co ona. Rafał stara się działać bardziej spontanicznie. Nad rodziną Anki wisi poważne zagrożenie, o którym kobieta nie ma pojęcia. Ze względu na stan jej zdrowia Paweł nie chce informować żony o sytuacji z obwodnicą ani o tym, że mogą stracić dom. Maria próbuje mu pomóc, ale nie ma takiej możliwości. Staś bierze sprawy w swoje ręce i organizuje protest przed urzędem. Zuza i Błażej wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Kobieta nie potrafi przestać kontrolować partnera. Chce jednak nad sobą pracować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...