Lombard. Życie pod zastaw 11 (545)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Bartek po wypadku na rowerze jest pogrążony w śpiączce. Lekarze spisują już go na straty. Załamaną narzeczoną wspiera przyjaciel. Dziewczyna nie ma pojęcia, że się w niej podkochuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Bartek Suchodolski po wypadku na rowerze leży w śpiączce. Po pół roku lekarze spisują już go na straty, tylko mama i narzeczona chłopaka, Asia, wierzą, że odzyska on jeszcze świadomość. Dziewczyna jest bliska załamania. Na leczenie ukochanego wydała wszystkie oszczędności. Może jednak liczyć na pomoc Andrzeja. Nie ma pojęcia, że przyjaciel się w niej podkochuje... Osiemnastoletni Mati kupuje zepsute rzeczy na stronie lombardu. Krystek zamierza wejść w nim w układ biznesowy. Anka zmaga się z problemami z Rafałem. Syn popadł w wir imprez i nie zastanawia się nad przyszłością. Kawa chce rozpocząć nowy rozdział w życiu wraz z Jacą. Jednak pierwsza praca przynosi wiele rozczarowań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...