Kuchenne rewolucje: Czechowice-Dziedzice - Irlandia (1/14)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Czechowicach-Dziedzicach działa lokal Irlandia. Właściciel podaje gościom... kuchnię włoską. Nad chaosem próbuje zapanować Magda Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler już po raz dwudziesty piąty pokazuje, czym jest prawdziwa zmiana. Jesienią niestrudzona specjalistka w dziedzinie gastronomii wyrusza na kolejne misje, które mają na celu pomoc upadającym lokalom. Jubileuszowi sezon zostanie zrealizowany między innymi w Barlinku, Chorzowie czy Puławach. Jednocześnie, po raz pierwszy w historii programu, ekspertka odwiedzi Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie czekają ja zmagania z kuchnią gruzińską.

Trzydziestotysięczne Czechowice-Dziedzice są położone na północy Śląska Cieszyńskiego. To właśnie w tym przemysłowym regionie działa lokal Irlandia. Znajduje się tuż obok ruchliwej drogi, łączącej Tychy z Bielskiem-Białą. Co zaskakujące, właściciel, Krystian, podaje gościom kuchnię włoską. Zdecydował się jednak na taką nazwę, ponieważ razem z narzeczoną, Klaudią, przez lata mieszkali w Irlandii. Niestety, pomysł połączenia tych dwóch krajów nie do końca się udał. Klienci omijają restaurację, więc przynosi ona wyłącznie straty. Żeby utrzymać biznes, Krystian musi nadal prowadzić drugi interes za granicą, przez co znajduje się daleko od ukochanej. Polskim lokalem na co dzień zarządza Klaudia, która sama przyznaje, że nie radzi sobie najlepiej, nie ma posłuchu u młodego zespołu. Nad panującym chaosem spróbuje zapanować Magda Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...