Lombard. Życie pod zastaw 11 (543)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Marek i Magda niepokoją się o los córek, które wyjechały do Holandii. Obie odziedziczyły po ojcu cukrzycę. Wkrótce okazuje się, że nieuczciwy pracodawca nie zapłacił im wynagrodzenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Marek i Magda niepokoją się o los swoich córek, które wyjechały do pracy w Holandii. Obie odziedziczyły po ojcu cukrzycę, która może poważnie namieszać w ich organizmie. Wkrótce okazuje się, że dziewczyny mają inne problemy - nieuczciwy pracodawca nie zapłacił im wynagrodzenia. Dowiedziawszy się o tym, Marek postanawia działać. Idzie do lombardu, by zastawić najcenniejszy przedmiot, jaki ma - przywiezioną ze Wschodu starą ikonę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...