Przyjaciółki | sezon 20 odc. 231

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza nie może zapomnieć tego, jak się czuła, gdy jej ojciec porwał Grzesia. Dręczą ją koszmary. Anka wraca z sanatorium w doskonałej formie. Zauważa, że Paweł i Maria coś przed nią ukrywają.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Zuza nie może zapomnieć tego, jak się czuła, gdy jej ojciec uprowadził Grzesia. Dręczą ją koszmary. W dodatku kobieta wciąż nie dogaduje się z Błażejem w sprawach łóżkowych. Anka wraca z sanatorium w doskonałej formie. Zauważa, że Paweł i Maria coś przed nią ukrywają. Okazuje się, że Strzeleccy mogą stracić dom. Inga nie czuje się jeszcze gotowa, by zamieszkać z Rafałem. Mężczyzna próbuje zmienić ten stan rzeczy. Patrycja martwi się o stan zdrowia Wiktora, który został uderzony kamieniem w głowę. Ela zaczyna akceptować partnera fryzjerki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...