Lombard. Życie pod zastaw 11 (541)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Wilczyński stoi na czele lokalnej gazety. Zamierza wspólnie z deweloperem wejść w posiadanie osiedla i zbudować tam drogie apartamentowce. Chce nakłonić mieszkańców do sprzedaży swych nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Wilczyński stoi na czele lokalnej gazety. Zamierza wspólnie z deweloperem wejść w posiadanie starego osiedla i zbudować tam nowe, drogie apartamentowce. Wilczyński był przekonany, że z pomocą dziennikarza Witalisa, który od niedawna prowadzi radiowy oddział lokalnej gazety w sieci, zdoła nakłonić mieszkańców, by sprzedali swoje mieszkania. Ten jednak nie chce współpracować. Uważa, że pomysł Wilczyńskiego jest nieetyczny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...