Policjantki i Policjanci (350)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Patrol Mikołaja i Karoliny zostaje wezwany do domu starszego małżeństwa. Ktoś rzucił kamień do pokoju ich wnuczki. Dziadkowie podejrzewają matkę dziewczynki, która niedawno opuściła więzienie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Patrol Mikołaja i Karoliny zostaje wezwany do domu starszego małżeństwa. Ktoś rzucił kamień do pokoju, w którym bawiła się ich wnuczka. Dziadkowie podejrzewają matkę dziewczynki, która niedawno opuściła więzienie. Obawiają się, że kobieta, mająca niegdyś problem z alkoholem, będzie próbowała odzyskać córkę. Białach i Rachwał rozpoczynają poszukiwania oskarżonej. W międzyczasie docierają do jej kuratora, a także współlokatorki. Podczas przerwy obiadowej Karolina komentuje relacje Wysockiej i Jóźwiaka. Jej zdaniem tych dwoje zaczyna zachowywać się jak para. Mikołaj jest wyraźnie dotknięty tym spostrzeżeniem i nie ukrywa irytacji. Tymczasem muszą interweniować w sprawie sąsiedzkiego konfliktu, na którym ucierpiały zwierzęta. Najpierw hodowca drobiu stracił swoje kury, a potem człowiekowi, którego o to obwiniał, otruł psa. Białach musi też rozwiązać problem na wsi, na które mieszka. Zgłasza sprawę agresywnego Edka do dzielnicowego, ale napotyka na nieoczekiwany opór. W efekcie Mikołaj rezygnuje z zeznania i próbuje poprowadzić prywatne śledztwo. Mieszkańcy nie chcą mu jednak pomóc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...