Policjantki i Policjanci (343)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Policjanci otrzymują zgłoszenie od ochrony lotniska. Nie potrafią oni poradzić sobie z agresywną pasażerką. Dziewczyna zachowuje się tak, jakby całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Marek bardzo się przykłada do ćwiczeń, których nauczył go Borys. Podczas patrolu Ola opowiada koledze, że treningi wpłynęły na jej syna pozytywnie. Policjanci otrzymują zgłoszenie pochodzące od ochrony lotniska. Nie potrafią oni poradzić sobie z agresywną pasażerką. Dziewczyna zachowuje się tak, jakby całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością. Po chwili mdleje. Patrol odwozi ją do szpitala, gdzie okazuje się, że w żołądku kobiety znajdowały się trzy pakunki z narkotykami. Przeżyła tylko dzięki szybkiej interwencji. Teraz policjanci próbują ustalić, czy działała samodzielnie. Kolejne wezwanie również prowadzi funkcjonariuszy do szpitala. Znalazł się tam skrajnie wycieńczony, odwodniony mężczyzna, z wieloma śladami po przypalaniu papierosami. Przy poszkodowanym znaleziono dowód osobisty, więc policjanci zaczynają szukać jego bliskich. Tak docierają do byłej żony. Wysocka odbiera Marka ze szkoły. Okazuje się, że brał udział w bójce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...