Policjantki i Policjanci (341)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Adam wpada w ręce policji. Niestety, nie zamierza zeznawać, wiec miejsce pobytu Krzyśka wciąż pozostaje tajemnicą. Podczas patrolu Ola i Borys otrzymują wezwanie, które dotyczy kradzieży dokumentów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Adam wpada w ręce policji. Niestety, nie zamierza zeznawać, wiec miejsce pobytu Krzyśka wciąż pozostaje tajemnicą. Podczas patrolu Ola i Borys otrzymują wezwanie, które dotyczy włamania i kradzieży firmowych dokumentów. Na miejscu zdarzenia poznają młodą kobietę, piastującą ważne stanowisko we wrocławskim przedsiębiorstwie. Z jej domu zniknęła teczka z istotnymi danymi dotyczącymi nowego kontraktu. Kobieta właśnie się rozwodzi, więc podejrzenia pada na jej męża. Na komendę przychodzi 9-letni chłopiec. Zgłasza, że jego mama nie wróciła na noc do domu. Policjanci wszczynają poszukiwania. Swoje zeznania składa mąż zaginionej. Okazuje się, że już od jakiegoś czasu zachowywała się ona nietypowo, jakby była pod wpływem używek. Do akcji zostają włączone psy tropiące. Tego dnia Jóźwiak i Wysocka otrzymują jeszcze jedno zadanie. Muszą przetransportować Adama do komendy wojewódzkiej. Borys zdaje sobie sprawę, że to ostatnia szansa na poznanie miejsca pobytu Krzyśka. Jest gotowy na wszystko.

Występują

Zobacz także

Ładuję...