Nasz nowy dom (262)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Marianna opiekuje się Agnieszką, która cierpi na porażenie mózgowe. Dużym obciążeniem jest dla niej konieczność palenia w piecu. Martyna Kupczyk zaprojektuje dom przyjazny dla obu kobiet.

Oglądaj w telewizji

Nd 30.06 5:00
Super Polsatlogo

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Marianna mieszka z córką Agnieszką, która cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe. Starsza z kobieta nie daje sobie rady z opieką nad córką, która wymaga pomocy przy wszystkich codziennych czynnościach. Dodatkowy problem stanowi konieczność palenia w piecu. Pani Marianna nie ma siły, by rąbać i nosić drewno na opał. Marta Kołdej musi zaprojektować dom przyjazny dla obu kobiet. Katarzyna Dowbor zaś próbuje umilić im czas.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...