Policjantki i Policjanci (888)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Juliusz jest fanem jednego z podróżniczych blogów. Zaczyna podejrzewać, że jego autorkę skrzywdził partner, z którym jeździła na wyprawy. Stróże prawa nie bagatelizują zgłoszenia i sprawdzają tropy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Juliusz jest fanem jednego z podróżniczych blogów. Przeglądając wpisy, wpada na trop sprawy wymagającej policyjnej interwencji. Jest przekonany, że coś złego stało się autorce strony i podejrzewa, że skrzywdził ją partner, z którym jeździła na wyprawy. Stróże prawa nie bagatelizują zgłoszenia i sprawdzają wszelkie tropy. W komendzie rozmawiają z matką zaginionej, by dowiedzieć się czegoś o jej córce. Chwilę później Szymonowi i Góralowi udaje się odnaleźć busa podróżników, a potem zjawia się chłopak, który przekonuje ich, że jest niewinny. W końcu pojawia nagranie dotyczące porwania dziewczyny. Sprawca żąda okupu. W tym samym czasie znika Nadia, która miała pracować na komendzie. Okazuje się, że dziewczyna postanowiła poszukać swojego biologicznego ojca. Szymon jest przekonany, że to spotkanie nie skończy się dobrze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...