Nasz nowy dom (213)

reality show Polska 2020  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Barbara i jej córka Amelia mieszkają w Mogielnicy. U kobiety zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Barbara chciałaby jak najdłużej zachować sprawność. Jej dom nie jest jednak bezpiecznym miejscem.

Oglądaj w telewizji

So 2.03 19:00
Polsat Cafelogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Barbara i jej córka Amelia mieszkają w Mogielnicy. Kobieta jest pielęgniarką z powołania, uwielbia pomagać ludziom, teraz jednak sama potrzebuje wsparcia. Zdiagnozowano u niej bowiem stwardnienie rozsiane. Kobieta chciałaby jak najdłużej zachować sprawność i umożliwić nastoletniej córce dobry start w dorosłe życie. Ich dom nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Dziurawy dach przecieka, woda leje się na instalację elektryczną, a okna i podłogi zieją dziurami. W budynku nie ma także łazienki ani toalety. Z pomocą kobietom spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...