Na dobre i na złe | odc. 842: Do scęścio nie trza dużo

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szczepan i pozostali pracownicy Leśnej Góry organizują przyjęcie dla Agaty, która została nową dyrektorką szpitala. Bart i Joanna przygotowują się do operacji nastolatka z guzem mózgu.

Oglądaj w telewizji

So 2.07 16:20
TVP 2logo

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Szczepan i pozostali pracownicy Leśnej Góry organizują przyjęcie dla Agaty, która została nową dyrektorką szpitala. Witają ją chlebem i solą, co wzrusza ich koleżankę. Osobiste gratulacje składa jej także Beger. Bart i Joanna przygotowują się do operacji nastolatka z guzem mózgu. Dymek należy do grupy "Motyle", a także przyjaźni się z Mateo oraz Jagną. Tymczasem doktor Konica pomaga młodemu góralowi. Pacjent padł ofiarą niefortunnego żartu w trakcie własnego wieczoru kawalerskiego. Tymczasem Kuba niespodziewanie ucieka z domu, po czym dzwoni do doktora Radwana. Zmartwiony lekarz niezwłocznie zjawia się na miejscu, by pomóc chłopcu. Ponadto nalega na poinformowanie o wszystkim jego matki, która z pewnością niepokoi się o syna. Kuba jednak się na to nie zgadza. Poruszony sprawą Krzysztof postanawia wyznać, że jest jego ojcem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...