Na dobre i na złe | odc. 870: Test z miłości

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał (Mateusz Janicki) zabiera Olenę na wycieczkę do domu swojego dziadka. Zachwycony Ukrainką Cezary namawia wnuka, aby się oświadczył. Borys usiłuje umówić się z Hanią na wspólny wieczór.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Borys usiłuje umówić się z Hanią na wspólny wieczór. Wyznaje też koleżance, że jest już po rozwodzie, co chciałby z nią uczcić. Miłosz zaś zaprasza lekarkę do Muzeum Farmacji. Następnego dnia niespodziewanie prosi ją, aby wykonała test na choroby przenoszone drogą płciową. Podczas dyżuru doktor Sikorka usiłuje pomóc Adzie i Julicie. Skłócone ze sobą dziewczyny ścigały się na elektrycznych hulajnogach. W wyniku stłuczki jedna z nich złamała nogę, a druga żebro. Tymczasem Michał zaprasza Olenę na wycieczkę za miasto. Zabiera ją do domu swojego dziadka. Na widok koni seniora dziewczyna wspomina swojego zmarłego narzeczonego, Artioma, który miał wierzchowca o imieniu Buran. Zachwycony Ukrainką Cezary namawia swojego wnuka, aby się jej oświadczył. Wkrótce Wilczewski idzie za radą krewnego i prosi Olenę o rękę. Bart na prośbę znajomego ze szpitala powiatowego pomaga żołnierzowi z Ukrainy, który ma amnezję. Podczas konsultacji odkrywa, że pacjent zatruł się tlenkiem węgla, gdy znajdował się w płonącym czołgu. Chory ma przebłyski pamięci. Opowiada profesorowi o swoich wspomnieniach, w których widzi ukochanego konia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...