Na dobre i na złe | odc. 872: Kontrakt

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bart znów analizuje przypadek pięściarki. Po rozmowie z Tadkiem i Tomaszkiem, którzy również mają obawy związane z jej powrotem na ring, neurolog jedzie do klubu bokserskiego, aby przerwać pojedynek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Julka jest zdziwiona porannym telefonem Amelii do Barta. W szpitalu profesor ponownie analizuje przypadek pięściarki. Po rozmowie z Tadkiem i Tomaszkiem, którzy również mają obawy związane z jej powrotem na ring, neurolog jedzie do klubu bokserskiego, aby przerwać pojedynek. Sportsmenka jest wściekła, kiedy badania nie wykazują urazu mózgu. Ponieważ starcie nie zostało rozstrzygnięte, nie otrzyma wypłaty i nie będzie mogła pomóc matce. W tej sytuacji Artur postanawia dać jej całą potrzebną kwotę. Jego żona odkrywa, że wypłacił on wszystkie pieniądze z konta. Doktor Fisher i Falkowicz zostają uwięzieni w windzie. Z pomocą przychodzi im rehabilitant Sylwester. Nowa pielęgniarka, Maja, wydaje się Alinie znajoma. Tymczasem do szpitala zgłasza się cierpiąca na raka 60-latka, która po powrocie z Tajlandii ma poważne zapalenie płuc. Dzieci pacjentki nie wiedzą, jak bardzo zaawansowana jest choroba nowotworowa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...