Na sygnale: Jak kocha to nie poczeka (353)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Artur i Beata przygotowują się na pierwszy dzień Patryka w przedszkolu. Tymczasem Anna z Wiktorem cieszą się, ponieważ Zosia ma ponownie wyjść za mąż, tym razem jednak za Luigiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Artur i Beata przygotowują się na pierwszy dzień Patryka w przedszkolu. Tymczasem Anna z Wiktorem cieszą się, ponieważ Zosia ma ponownie wyjść za mąż, tym razem jednak za Luigiego. Nowy zamierza polecieć do Włoch, by odzyskać ukochaną. Zespół Banacha jedzie do mieszkania, w którym podobno zasłabła kobieta. Ratowników wezwał rzekomy narzeczony pacjentki. Ekipa Góry pomaga chorej, która ma poważne problemy z oddychaniem. Kobieta zdenerwowała się po tym, jak jej córka w tajemniczych okolicznościach zniknęła z placu zabaw.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...