Szpital | sezon 12 odc. 861

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mężczyzna po wypadku samochodowym zostaje pacjentem doktor Anny Nowickiej. Uratowała go zakochana w nim dziewczyna. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 6-letnią dziewczynką porażoną przez prąd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Mężczyzna po wypadku samochodowym zostaje pacjentem doktor Anny Nowickiej. Uratowała go zakochana w nim dziewczyna. W szpitalu okazuje się, że 28-latek ma narzeczoną. Uświadamia sobie jednak, że jej nie kocha i postanawia odwołać ślub. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 6-letnią dziewczynką porażoną przez prąd. W szpitalu są jej tata i brat. Mężczyzna wyszedł z więzienia i odebrał dzieci z przedszkola bez zgody żony. Odsiadywał wyrok za handel narkotykami i sprzedaje nielegalne substancje w szpitalu. Córka znajduje ukryte przez ojca narkotyki w swoim plecaku i je zażywa. Jej stan jest bardzo poważny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...