Szpital | sezon 12 odc. 860

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddziale ratunkowym przebywa były skazaniec. Towarzyszy mu psycholog więzienna, która jest w nim z wzajemnością zakochana. Pomocy lekarskiej potrzebuje również mężczyzna, który wpadł pod samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk leczy 23-latka, który niedawno wyszedł z zakładu karnego. Na oddziale towarzyszy mu psycholog więzienna. Kobieta kocha pacjenta, jak się okazuje - z wzajemnością. On jest dla niej w stanie porzucić przestępcze życie. Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 43-latek, który prowadzi podwójne życie. Mężczyzna wpadł pod samochód. Wkrótce w placówce zjawiają się jego żona i córka. Nastolatka jest zła na mamę, ponieważ podejrzewa męża o zdradę. Zmienia zdanie, gdy poznaje ciężarną kochankę ojca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...