Szpital | sezon 14 odc. 978

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskiej wymaga 52-letnia kobieta, która zaraziła się podczas wakacji w Zanzibarze larwą skórną wędrującą. Chciała podrywać w Afryce młodych mężczyzn, bo czuje się zaniedbywana przez męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz pomaga poparzonemu wrzątkiem 23-latkowi. Wychowywała go tylko matka, u której wciąż mieszka. Kobieta podejmuje za syna wszystkie życiowe decyzje. Kiedy ten postanawia wyprowadzić się do partnerki, rodzicielka zaczyna stosować szantaż emocjonalny. Nie pozwala pacjentowi się usamodzielnić nawet po tym, jak okazuje się, że zostanie ojcem. 52-letnia podopieczna doktor Dominiki Gajdy zaraziła się podczas wakacji w Zanzibarze larwą podskórną wędrującą. Chciała podrywać w Afryce młodych mężczyzn, ponieważ czuje się zaniedbywana przez męża. Córka próbuje ratować małżeństwo rodziców, ale jej ojciec nie rozumie, dlaczego żona ma do niego pretensje. Żeby zrobić mu na złość pacjentka podrywa 35-latka, który jest nią zainteresowany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...