Szpital | sezon 12 odc. 856

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ranna nastolatka oskarża partnera matki o pobicie. Mści się na mężczyźnie, który nie pozwolił jej jechać na koncert. Pomocy wymaga też pacjent, który miał wypadek podczas spotkania z kochanką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Roberta Szewczyka trafia ranna 16-latka. Oskarża o pobicie partnera mamy. W ten sposób mści się na mężczyźnie, który nie pozwolił jej jechać na wymarzony koncert. Zamierza doprowadzić do aresztowania opiekuna. Wkrótce nastolatka usiłuje wszystkich przekonać, że została zgwałcona. Doktor Dominika Gajda leczy 33-latka po wypadku. Do zdarzenia doszło podczas jego spotkania z kochanką. Pacjent zdradza żonę z dwiema kobietami. Spotykają się one na oddziale. Małżonka ma podejrzenia odnośnie niewierności partnera, ale ten je rozwiewa. Niespodziewanie okazuje się, że jest w ciąży. Kochanki 33-latka postanawiają powiedzieć jej prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...