Szpital | sezon 12 odc. 854

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafia mężczyzna z poważnym urazem kręgosłupa. Zostaje przyjęty przez doktora Jarosza. Do wypadku doszło w górach, może on skończyć się paraliżem. Małżeństwo pacjenta przechodzi kryzys.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Na oddział trafia mężczyzna z poważnym urazem kręgosłupa. Zostaje przyjęty przez doktora Wojciecha Jarosza. Do wypadku doszło w górach, może on skończyć się paraliżem. Małżeństwo pacjenta przechodzi kryzys. Jego żona znalazła sobie kochanka, który jest oszustem i wykorzystuje ją finansowo. Kobieta ma wyrzuty sumienia. Nagle uświadamia sobie, jak bardzo kocha męża. Doktor Anna Nowicka zajmuje się 40-latką - córka od miesiąca podaje jej tabletki nasenne. Robi to, by móc spotykać się ze starszym chłopakiem, którego matka nie akceptuje. On nie kocha nastolatki, jest natomiast zainteresowany jej starszą siostrą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...