Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (279)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pan Teodor, klient lombardu, ma pretensje do pracowników, że wciąż nie dostał zakupionej online bransoletki. Beata i Roman są zaskoczeni. Okazuje się, że nie mogą wejść na stronę lombardu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Pan Teodor, klient lombardu, ma pretensje do pracowników, że wciąż nie dostał zakupionej online bransoletki. Beata i Roman są zaskoczeni, ponieważ nie wiedzą, o czym mowa. Kiedy chcą ustalić, co się stało, okazuje się, że nie mogą wejść na stronę lombardu. Okazuje się, że została ona zaatakowana przez hakera. Wezwany do zakładu Kazimierz zgłasza sprawę na policję. Marysia wciąż jest poszukiwania. Trop prowadzi na cmentarz, na którym pochowano Jacka. Pracownik cmentarza wskazuje człowieka, który mógł rozmawiać z dziewczynką przy grobie jej ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...