Lombard. Życie pod zastaw 6 (270)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beton prowadzi dochodzenie w sprawie dziwnego zdarzenia powiązanego ze zniknięciem dziecka z przyklasztornego okna życia. Trop prowadzi policjanta do lombardu. Andżelika i Maciek są zaszokowani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Siostra Eugenia budzi się nocą za sprawą alarmu dochodzącego z przyklasztornego okna życia. Biegnie tam, spodziewając się zobaczyć noworodka, jednak okazuje się, że ktoś zostawił tylko torbę z artykułami niemowlęcymi. Kobieta nie wie, jak interpretować tę sytuację. Śledztwo prowadzi Beton. Bardzo chce odkryć prawdę. Trop prowadzi do lombardu. Andżelika i Maciek są zaszokowani, kiedy na jaw wychodzi, kto zabrał noworodka z okna życia. Kazimierz i Beata niepokoją się o Martę, która posmutniała i wycofała się całkiem z życia towarzyskiego. Zastanawiają się nad przyczynami jej apatii. Beata spotyka przypadkiem dawnego znajomego, eleganckiego i charyzmatycznego Leszczyńskiego. Wymienia się z nim numerami telefonów... W lombardzie zjawia się Zefel wraz z kolegą Jorgusiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...