Układ (3)

(The Pact)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Radczak umiera w szpitalu. Monika również ma niepokojące objawy i zostaje objęta opieką lekarską. Wkrótce wychodzi na jaw, że zmarły został otruty neurotoksyną, której używa rosyjski wywiad.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy komisarz Moniki Brzozowskiej (Julia Kijowska), która wysłana na przymusowy urlop przeżywa traumę po tragicznych wydarzeniach. Po latach wraca do nałogu narkotykowego, aby ukoić ból. Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że za egzekucjami stoi zorganizowana grupa przestępcza.

W tym odcinku

Po otruciu Radczak umiera w szpitalu. Monika również ma niepokojące objawy i zostaje objęta opieką lekarską. Agata i Warecki informują Kuźniaka, że obecne zabójstwa łączą się najprawdopodobniej ze sprawą sprzed kilku miesięcy oraz wydarzeniami z 2002 roku. Tymczasem wychodzi na jaw, że Radczak został otruty neurotoksyną, której używa rosyjski wywiad wojskowy. Tymczasem Wareckiego ktoś próbuje potrącić samochodem, zaś Monika zostaje zaatakowana w szpitalu. W obawie o życie Brzozowaska postanawia ukryć się u Marka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...