Święty (153)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Laura zostaje okradziona we własnym gabinecie. Sprawcą okazuje się chłopiec, Maciek. Jego brat i siostra wstawiają się za nim. Okazuje się, że rodzina znajduje się w trudnej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Laura zostaje okradziona we własnym gabinecie. Sprawcą okazuje się mały chłopiec, Maciek. Jego brat i siostra, Pawełek i Zosia, wstawiają się za nim. Lekarka postanawia porozmawiać z ich matką. Okazuje się, że rodzina znajduje się w trudnej sytuacji. Tymczasem organista i Aurelia spotykają się, by porozmawiać o swoim rozstaniu. Wybierają się na obiad. Do kościoła przychodzi Danuta, by się wyspowiadać. Umawia się z księdzem, że wróci za godzinę. Jednak kobieta już się nie pojawia. Na plebanii zjawia się Mariusz, kochanek Danuty. Martwi się o nią, bo nie przyszła na spotkanie i nie odbiera telefonu. Mężczyzna prosi księdza Wincentego o pomoc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...