Święty (249)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Adrian twierdzi, że otrząsnął się po rozstaniu z Klarą, lecz to pozory. Mężczyzna chce wzbudzić zazdrość byłej dziewczyny. Nieświadomie powoduje komplikacje w związku Laury i Białacha.

Oglądaj w telewizji

Wt 31.01 20:00
Polsat Serialelogo
Wt 7.02 18:00
Polsat Serialelogo

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Adrian twierdzi, że otrząsnął się już po rozstaniu z Klarą, lecz to tylko pozory. Mężczyzna chce wzbudzić zazdrość byłej dziewczyny. Nieświadomie powoduje komplikacje w związku Laury i Białacha. Nieporozumienia między tymi dwojgiem stają się coraz częstsze. Róża odrabia swój dług po imprezie. Dziewczyna podsuwa Mikołajowi pomysł na zwiększenie obrotów w barze. Jolantę odwiedza koleżanka Lucyna. Oferuje pomoc, gdy gospodyni jedzie do Wrocławia załatwić swoje sprawy. Podczas sprzątania Lucyna podsłuchuje rozmowę organisty i Zenka. Wysnuwa mylne wnioski, co kończy się wezwaniem policji na plebanię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...