Święty (12)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żbikowski i technik policyjny poszukują Wiktora. Gangster z Czeczenii może mieć związek z jego zaginięciem. Czarna dowiaduje się, że jej matka wróciła z Włoch razem z nowym narzeczonym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Żbikowski i technik Wydziału Kryminalnego poszukują zaginionego Wiktora. Podejrzany w sprawie jest gangster z Czeczenii. W barze zjawia się uzbrojony mężczyzna, który ucieka po rozmowie z księdzem. Wcześniej udaje mu się jednak włożyć coś do kieszeni proboszcza. Zaskoczona Czarna dowiaduje się, że jej matka wróciła z Włoch razem z nowym narzeczonym, Fabiem. Zagraniczny partner szybko ma kłopoty z prawem. Tymczasem gospodyni odkrywa tajemniczy klucz, który prowadzi ją i księdza do niespodziewanego odkrycia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...