Święty (194)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Białach aresztuje pijanego mężczyznę, który wszczął awanturę. Mama Arlety ma żal do Bartosza za porzucenie rodziny. Gdy kobieta zabiera córkę na spacer, napotykają posterunkową z weterynarzem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Białach aresztuje w barze pijanego mężczyznę, który wszczął awanturę. Mama Arlety ma żal do Bartosza za porzucenie rodziny i romans z Magdą. Gdy kobieta zabiera córkę na spacer, napotykają posterunkową z weterynarzem. Ten stara się wytłumaczyć zmieszanej Arlecie całą sytuację. Policjanci oglądają transmisję Leona. Sierżant jest nim zachwycony. Gdy pod koniec nagrania terapeuta chce przekazać fanom ważną informację, niespodziewanie zostaje zaatakowany. Mundurowi udają się na miejsce. Na plebanii organista i Wróbel zostają przedstawieni podopiecznym. Początki nie są łatwe, ale w końcu panowie znajdują wspólny język z nastolatkami. Okazuje się, że program jest skuteczny i chłopcy przechodzą przemianę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...