Święty (7)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żbikowski obwinia Magdę o to, że pod jego nieobecność dopuściła do włamań. Sierżant aresztuje też Michała, którego podejrzewa o kradzieże. Gospodyni jest załamana stworzonym przez Lucjana portretem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Żbikowski obwinia posterunkową Magdę o to, że pod jego nieobecność dopuściła do włamań w Uroczysku. Sierżant aresztuje też Michała, którego podejrzewa o kradzieże. Gospodyni jest załamana stworzonym przez Lucjana portretem i prawdziwym powodem jego powstania. Po rozmowie z mamą zapracowana Czarna dowiaduje się, że kobieta nie przejmuje się ich problemami finansowymi. W barze Święty Mikołaj odbywa się zebranie grupy wsparcia okradzionych mieszkańców. Tymczasem Roman gorączkowo szuka swojego zaginionego losu na loterię Kordasa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...