Teleman

Policjantki i Policjanci (779)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Góral i Zieliński jadą do klubu sportowego, w którym zawodniczka zasłabła podczas treningu. Okazuje się, że miała we krwi środki dopingujące. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą zaginięcia dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Góral i Zieliński jadą do klubu sportowego, w którym młoda zawodniczka zasłabła podczas treningu. Ze szpitala dostają informację, że dziewczyna miała we krwi środki dopingujące. Stróże prawa przypuszczają, że ofiara mogła o nich nie wiedzieć. Podejrzenia padają na trenera, któremu zależy na świetnych wynikach podopiecznych. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą zaginięcia dziecka. Góral dowiaduje się od rodziców, że mały mógł zostać uprowadzony. Kaśka wmawia Szymonowi, że jej siostra jest śmiertelnie chora i potrzebuje pieniędzy na drogie leczenie. Zieliński udaje, że połknął haczyk. Wkrótce zastawia pułapkę na oszustkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...