Teleman

Przyjaciółki | sezon 17 odc. 205

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuzie nie podobają się zasady, które wprowadził w banku jej następca. Chce pozbyć się nowego szefa. Inga traci cierpliwość do Sajmona. Różnica wieku między nimi jest bowiem coraz bardziej widoczna.

Oglądaj w telewizji

So 26.06 6:30
Polsat Filmlogo

Opis

Kolejne perypetie czterech przyjaciółek, które codziennie zmagają się z problemami, jakie stawia przed nimi życie. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) oraz Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) w każdej sytuacji mogą jednak liczy na swoje wsparcie.

W tym odcinku

Zuzie nie podobają się zasady, które wprowadził w banku jej następca. Wraz z Dagmarem zamierza pozbyć się nowego szefa. Inga traci cierpliwość do Sajmona. Różnica wieku między nimi jest bowiem coraz bardziej widoczna. Dorota obawia się, że Sławek oświadczył jej się tylko dlatego, by zdobyć pieniądze. Postanawia poddać ukochanego kilku testom. Anka i Paweł dowiadują się od Marii, że Julka spodziewa się dziecka. Prawniczka bardzo chce naprawić relacje z dziećmi. Prosi o pomoc Zuzę. Patrycja w końcu poznaje sekret Artura i jego byłych żon.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...