Teleman

Policjantki i Policjanci (769)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Funkcjonariusze dostają zgłoszenie o akcie wandalizmu na wsi. Na domu pewnej kobiety ktoś umieścił wulgarny malunek. Okazuje się, że ofiara zajmuje się medycyną alternatywną i medytacją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Funkcjonariusze dostają zgłoszenie o akcie wandalizmu na wsi. Na domu pewnej kobiety ktoś umieścił wulgarny malunek. Okazuje się, że ofiara zajmuje się medycyną alternatywną i medytacją. Wielu sąsiadów jej nie akceptuje. Juliusz proponuje swoją pomoc w sprawie. Niebawem poszkodowana znika. Jeden z tropów prowadzi stróżów prawa do pobliskiego lasu. Tymczasem Wojtek zabiera Marię na spotkanie z Witackim. Komendant proponuje dziewczynie, żeby została świadkiem koronnym i zeznawała przeciwko dawnym kolegom. Matylda chce zrobić Darkowi romantyczną niespodziankę. Coś jednak wzbudza jej podejrzenia. Zaczyna go śledzić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...