Teleman

Policjantki i Policjanci (764)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Góral i Zieliński jadą do domu kobiety, z której konta zniknęły pieniądze potrzebne na operację niepełnosprawnej córki. Wychodzi na jaw, że ktoś podszył się pod policjanta i obrabował konto.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Góral oraz Zieliński jadą do domu kobiety, z której konta zniknęły pieniądze potrzebne na operację niepełnosprawnej córki. Wychodzi na jaw, że ktoś podszył się pod policjanta i pod pretekstem zainstalowania programu antywirusowego obrabował konto. Funkcjonariusze muszą jak najszybciej odszukać sprawcę i odzyskać pieniądze. W przeciwnym razie chora dziewczynka nigdy nie będzie mogła chodzić. Niebawem dochodzi do ataku hakerskiego na komendę, który ma bezpośredni związek ze sprawą. Witacki odkrywa, że jego córka w tajemnicy przed nim złożyła papiery do policji. Asia i Szymon mają problemy z sąsiadami. Wygląda na to, że za ścianą znajduje się agencja towarzyska.

Występują

Zobacz także

Ładuję...