Na sygnale: Lepszy świat (306)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kuba dowiaduje się, że może zostać dawcą nerki dla Tadzia. Martyna dołącza do ekipy doktor Reiter. Razem starają się pomóc dziewczynie zamierzającej targnąć się na własne życie.

Oglądaj w telewizji

Pt 27.01 11:20
TVP HDlogo

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Basia zamartwia się zdrowiem Tadzia. Chłopiec przechodzi kolejne dializy, a jego stan jest bardzo ciężki. Po badaniach Kuba dowiaduje się, że może zostać dla chłopca dawcą nerki. Martyna po urodzeniu dziecka wraca już do pracy. Dołącza do ekipy doktor Reiter. Razem starają się pomóc dziewczynie zamierzającej targnąć się na własne życie. Piotr przygotowuje się na urlop tacierzyński. Podczas swojego ostatniego dyżuru jedzie razem z Banachem do klubu Velvet. Jeden z pracowników stracił przytomność prawdopodobnie wskutek zażycia narkotyków. Kiedy się budzi, rzuca się medyków i łamie Strzeleckiemu żebra. W lokalu pojawia się też właściciel, Stawski. Na widok Wiktora, którego obwinia o śmierć syna, wyjmuje pistolet. Ratownicy uciekają do magazynu i wzywają pomoc. W wyniku

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...