Szpital | sezon 9 odc. 667

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Wójtowicza trafia 17-latka. Tydzień wcześniej przeszła operację wszczepienia implantów piersi. Gorączkuje i odczuwa ból. Doktor Gajda leczy dwoje młodych ludzi, których przygniótł regał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza trafia 17-letnia dziewczyna. Została przywieziona przez matkę, która chce, by została ona modelką. Wysyła córkę na kolejne operacje plastyczne. Tydzień wcześniej nastolatka miała wszczepiane implanty piersi. Gorączkuje od dwóch dni i odczuwa dokuczliwy ból. Jej matka jest pewna, że to typowa reakcja. Doktor Dominika Gajda leczy parę 25-latków przygniecionych przez regał ze szklankami. Ukryli się na zapleczu pubu, w którym chłopak pracuje jako barman, i okazywała tam sobie czułości. Pacjent mieszka u brata i jego żony, a partnerka od kilku miesięcy namawia go do wyprowadzki. Chłopak nie chce niczego zmieniać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...