Na sygnale: Kto jest bardziej naiwny? (290)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radek atakuje Nowego, który wybiera się na urlop z Zosią. Wyrzuca mu, że porzucił ciężarną Marynę. Podczas dyżuru ratownicy zostają wezwani do pracownicy sekstelefonu. Kobieta nagle zasłabła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Nowy wybiera się z Zosią na krótki urlop. Jest szczęśliwy i pełen nadziei, że tym razem im się ułoży. Przed stacją niespodziewanie atakuje go Radek. Wściekły wyrzuca Gabrysiowi, że porzucił Marynę. Ma ze sobą gazetę, która donosi, że piosenkarka jest w ciąży i zasłabła podczas koncertu. Doktor Górska wciąż mieszka u Artura, pomagając mu w opiece nad małym Patryczkiem. Lekarz odkrywa, że koleżanka wciąż romansuje z Kubą. Do tego para spotyka się pod jego własnym dachem. Podczas dyżuru ratownicy zostają wezwani do pracownicy sekstelefonu. Kobieta nagle zasłabła i potrzebuje pomocy. Piotr odwiedza Adama. Bierze razem z nim udział w zajęciach odbywających się w ośrodku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...