Gliniarze: Nauczka (487)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Właściciel firmy pada ofiarą napadu. Śledztwo wykazuje, że przyjaciel poszkodowanego ma romans z jego żoną. Odciski palców na broni napastnika nie pozostawiają wątpliwości co do winy kolegi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Zostaje zaatakowany właściciel firmy, która zajmuje się produkcją odczynników chemicznych. Śledztwo wykazuje, że przyjaciel poszkodowanego ma romans z jego żoną. Także odciski palców na broni, którą zaatakowano mężczyznę, nie pozostawiają wątpliwości co do winy kolegi. Niebawem jednak pojawiają się kolejni podejrzani. Żonę ofiary zaczynają bowiem nachodzić współpracownicy jej męża. Atmosfera w jednostce staje się napięta. Natalia i Kuba źle znoszą rygorystyczne zasady, wprowadzone przez Szwarca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...