Ojciec Mateusz 24: Lassie, zostań (310)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W księgarni Bartka Skalskiego (Tomasz Sobczak) odbywa się bankiet z okazji wydania przez sandomierską pisarkę Dominikę Berger nowej powieści. Babcia Lucyna przypadkiem odkrywa sekret literatki.

Oglądaj w telewizji

Śr 7.06 12:25
TVP HDlogo

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W księgarni Bartka Skalskiego (Tomasz Sobczak) odbywa się bankiet z okazji wydania przez sandomierską pisarkę Dominikę Berger (Emilia Komarnicka-Klynstra) nowej powieści. Babcia Lucyna, która jest fanką literatki, przypadkiem podsłuchuje jej rozmowę ze Skalskim. Dowiaduje się, że tych dwoje łączą bliskie relacje również pozazawodowe. Wkrótce Dominika znika. Policja sądzi, że Bartek ma z tym coś wspólnego. Ojciec Mateusz tymczasem znajduje tajemniczy notes pisarki. Mąż kobiety, Maciek, powołując się na odnalezione zapiski, dowodzi, że jego żona miała zaburzenia psychiczne. Funkcjonariusze obawiają się najgorszego, ale Krewetka, wierny pies literatki, podsuwa im nowy trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...