Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jola i Przemek przygotowują się do ślubu. Pewnego dnia przyszły pan młody znika w tajemniczych okolicznościach. Nikt się nie spodziewa, że pod kłótnią narzeczonych kryje się międzynarodowa afera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Ksiądz Jacek (Piotr Kozłowski), pomocnik biskupa, rozpoczyna realizację internetowych filmików z naukami przedmałżeńskimi dla dojrzałych narzeczonych. Występują w nich Jola (Monika Krzywkowska) i Przemek (Mirosław Baka). Pewnego dnia przyszły pan młody nie pojawia się na nagraniu. Wychodzi na jaw, że para boryka się z wieloma problemami, które próbuje ukryć przed kapłanem. Okazuje się m.in., że między Jolą a dorosłym synem jej ukochanego Pawłem (Stanisław Cywka) panują napięte relacje. Ponieważ po Przemku ginie ślad, sprawę przejmuje policja. Niestety, śledztwo przynosi więcej pytań niż odpowiedzi. Światełko w tunelu pojawia się, kiedy ksiądz Jacek przypadkowo nagrywa filmik, który jak się okazuje zawiera istotne informacje. Nikt się nie spodziewa, że pod zwykłą kłótnią narzeczonych kryje się międzynarodowa afera. Chodzi nie tylko o wielkie pieniądze, ale i ludzkie życie.

Występują

Twórcy

Ładuję...