Święty (40)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kordasowi nie podoba się przeprowadzka Luizy. Chce przekonać ją, by wróciła do domu, ale dziewczyna okazuje się uparta. Fabio próbuje oczarować Julię opowieściami o pięknych włoskich plażach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Kordasowi nie podoba się przeprowadzka Luizy. Zdenerwowany próbuje przekonać ją, by wróciła do domu, ale uparta dziewczyna nie ma zamiaru ustąpić. Sędziowie, Białach, ksiądz Wincenty oraz Żbikowski, nie są zadowoleni z potraw serwowanych na konkursie kulinarnym. Przerażony sierżant orientuje się, że jego pistolet zaginął. Sołtys wpada na pomysł, jak rozpoznać złodzieja. Zawiedziony polską aurą Fabio widzi w barze Julię. Postanawia poznać dziewczynę bliżej, czarując ją opowieściami o pięknych włoskich plażach. Zniesmaczona Czarna obserwuje rozwój wydarzeń. Julia ulega czarowi Włocha i daje się odprowadzić do domu. Stawia mu jednak ultimatum.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...